Главни мени
Кутак за ученике
Корисни линкови
| Вртић у посети трећацима |
|
|
|
| Написао Moderator 2 |
| субота, 30 мај 2026 23:35 |
|
У петак, 29. 5. 2026. године, средња вртићка група (4-5 година), из ПУ „Полетарац", које воде васпитачице Маја Вранић и Јасмина Забрдац, у оквиру пројекта „Кад порастем бићу", посетиле су ученике 3-2 и 3-3 одељења наше школе. Мали другари су уживали у заједничким активностима са старијим другарима. Заједно су седели у ђачким клупама, певали, свирали, цртали, ишли на одмор, играли се... Дружење је прошло у лепим и пријатним тренуцима. Старији другари су били добри и пажљиви домаћини, а мали гости ведри и расположени.
Договорили смо се да у наредном периоду наставимо дружење и заједничке активности.
Учитељица 3-2, Радмила Ђурић |
Календар
Бројач посета







![]() | Данас | 12346 |
![]() | Јуче | 10382 |
![]() | Ове недеље | 44373 |
![]() | Прошле недеље | 43143 |
![]() | Овог месеца | 81476 |
![]() | Прошлог месеца | 263673 |
![]() | Укупно | 0 |
На мрежи: 201
Ваш ИП: 18.97.14.88
,
Сада је: јун 11, 2026
Ваш ИП: 18.97.14.88
,
Сада је: јун 11, 2026



























